Nowy program studiów na kierunku polonistyka – komparatystyka

Termin: 30.06.2014

W przyszłym roku akademickim studia na polonistyce – komparatystyce będą się odbywać według nowego programu. Do najważniejszych zmian należy wprowadzenie nowych warsztatów z literatur porównawczych na studiach magisterskich.

Zajęcia z literatur porównawczych zostały podzielone na dwie grupy. Od roku akademickiego 2014-15 studenci na poziomie licencjackim będą wybierać zajęcia wykładowe spośród dotychczasowych „literatur porównawczych" (60h)  Studentom studiów magisterskich są dedykowane zajęcia warsztatowe o charakterze porównawczym (30h). Ilość zajęć porównawczych dla każdego stopnia i roku jest określona w programie studiów. Szczegółowe informacje na temat nowego programu studiów oraz wprowadzonych w nim zmian można znaleźć w sekcji „Program studiów" w zakładce „Studia".

Data opublikowania: 01.08.2014
Osoba publikująca: Janusz Smulski